Nowość na rynku dziecięcym !

Nowość na rynku dziecięcym !

Miękka, przytulna mata podłogowa "CocoBaby", może być już stosowana od pierwszych dni życia dziecka, gdyż jakość tkanin i wypełnienie zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Dbamy o każdy detal, by funkcjonalność oraz jakość wykonania dostarczały komfort oraz zdrowie dla Twojego dziecka. Mata wykonana jest ręcznie z wysokogatunkowych tkanin posiadających atesty i certyfikaty. To doskonała izolacja dziecka od podłogi, a także idealna powierzchnia do nauki pierwszych kroków, chroniąca dziecko przed obiciem wraz z pierwszymi upadkami. Idealna do spędzania czasu w ciągu dnia, do pierwszych zabaw i przewrotów.  64 pufki wypełnione silikonowym antyalergicznym wkładem, z których to składa się mata CocoBaby, nie tylko dostarcza dziecku komfort, ale również świetną zabawę i wzbudza duże zainteresowanie. Wykonanie w oparciu o opinię ekspertów zostało tak zaprojektowane, iż jej ułożenie kolorystyczne wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej niemowlęcia. Sprawdzi się również idealnie jako mata do tipi. 

Mata CocoBaby stanie się ulubionym miejscem Twojego dziecka, by móc się bawić, odpoczywać, przynieść ukojenie i pomoc w zaśnięciu. Mata CocoBaby to wlasny kawałek podłogi Twojego dziecka, które zasługuje na to, by powierzchnia spełniała odpowiednie kryteria.

Mata zapakowana jest w elegancki worek bawełniany dzięki czemu doskonale sprawdzi się w formie prezentu na narodziny czy urodziny, roczek, chrzest czy święta.

Wymiary: 115 x 115cm

Skład: 100% wysokogatunkowa bawełna (wierzch i spód), 100% poliester - oryginalny Minky ( bok), wypełnienie silikonowe antyalergiczne.

Mata dostępna jest w różnych kolorach.

Charity Fashion And Health Day 2016