O firmie

 

CocoGiovanna to marka, której misją jest zapewnienie Twojemu dziecku należytego komfortu i bezpieczeństwa.

Produkujemy wysokiej jakości kołderki , poduszki i inne akcesoria dla dzieci, 

Naszym flagowym produktem, który jako pierwsi wprowadzamy na rynek jest jednak wyjątkowa i przyjazna rozwojowi dziecka mata CocoBaby.

Miękka, przytulna mata podłogowa, może być już stosowana od pierwszych dni życia dziecka, gdyż jakość tkanin i wypełnienie zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Dbamy o każdy detal, by funkcjonalność oraz jakość wykonania dostarczały komfort oraz zdrowie dla Twojego dziecka. 

Mata wykonana jest ręcznie z wysokogatunkowych tkanin posiadających atesty i certyfikaty. To doskonała izolacja dziecka od podłogi, a także idealna powierzchnia do nauki pierwszych kroków, chroniąca dziecko przed obiciem wraz z pierwszymi upadkami. Idealna do spędzania czasu w ciągu dnia, do pierwszych zabaw i przewrotów. 64 pufki wypełnione silikonowym antyalergicznym wkładem, z których to składa się mata CocoBaby, nie tylko dostarcza dziecku komfort, ale również świetną zabawę i wzbudza duże zainteresowanie. Wykonanie w oparciu o opinię ekspertów zostało tak zaprojektowane, iż jej ułożenie kolorystyczne wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej niemowlęcia. Sprawdzi się również idealnie jako mata do tipi. 

Wiemy, jak ważna jest wiarygodność marki, dlatego szczególnie dbamy aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie. 

Zespół Cocogiovanna.pl

 

Nasz sklep działa pod adresem: www.cocogiovanna.pl

 

Sklep należy do firmy:

CocoGiovanna Joanna Bruś - Gorzkiewicz

Borek, ul. Pogodna 26

62-872 Godziesze Małe

Regon: 300454074

 

zarejestrowanej pod nr. NIP: PL6181844198 w Centralnej Ewidencji i Infomacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.

 


Charity Fashion And Health Day 2016